Ayder karayolu üzeri 10km. ARDEŞEN/RİZE
enar

Acente Kayıt

Anasayfa » Acente Kayıt
Bizimle çalışmak ister misiniz?
Vizyonumuz
Rafting’i bir spor olarak görmek; aynı zamanda ülkenin ve dünyanın dört bir yanından gelen misafirleri kaliteli hizmetle buluşturmaktır.
Misyonumuz
Rafting, Zip-Line, Restaurant, Konaklama, yayla turları ve rekreasyon hizmetleri.
Hizmetlerimiz
Rafting
Rafting: 3-6-10-12 ve V.İ.P parkurlarda antrenör ve milli rehberler eşliğinde Rafting.
Zip-Line
Yaklaşık 200 metre uzunluğunda ve 10 metre yüksekliğinde Fırtına deresi üzerinde Zip-Line.
Restaurant
Fırtına deresine sıfır 150 kişilik restaurant ve 40 kişilik kafe.
Konaklama
Firmamıza ait 15 odalı otel ve anlaşmalı olduğumuz tesisimizin hemen sıfırında bulunan 150 odalı otel. Bunun yanı sıra anlaşmalı olduğumuz 20 Bungalov.
Nehir Salıncağı
Son zamanların gözde aktivitesi salıncağımız ile Fırtına deresi üzerinde doyasıya keyif.
Canlı Müzik
Her akşam Karadeniz gecesi ile birbirinden güzel yöresel müzikler.
Yayla Turları
Tur programınız da yaylalar var ve otobüsünüz yol şartlarından dolayı çıkamıyor ise sizlere son model lüks minübüsler ayarlıyoruz.
Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!
Sektörde lider firma
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda heyecan dolu bir maceraya başlıyoruz. Seçmiş olduğunuz hizmeti uygun maliyetle sunuyoruz. Rafting’i profesyonel bir ekiple yapmak güvenliğiniz için çok önemli. Üstüne birde uzun parkur (12 km) olunca işinin ehli rehberler can güvenliğiniz için şart. Zamanınızın değerli olduğunun da farkındayız bu yüzden kısa parkurlarımızla da sizleri hem eğlendiriyoruz hem vaktinizi almıyoruz, ve de söz verdiğimiz zamanda maceraya başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, Rafting ve diğer aktiviteleri yaptıktan sonra sizlere sorular soruyor ve kendimizi daha çok geliştiriyoruz. Gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.
İletişim
Anlaştık mı?
Şimdiden çok heyecanlıyız.

İLETİŞİM/

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: