Ayder karayolu üzeri 10km. ARDEŞEN/RİZE
enar

COVİD-19 Önlem

Anasayfa » COVİD-19 Önlem

Siz ve sevdiklerinizin sağlığı için pandemi döneminde hassas davranmaktayız.

COVİD-19 karşısında nasıl davranıyoruz?
Salgına karşı bilinçli personeller
Salgına karşı konuklarımızın sağlığını göz önünde bulundurarak personellerimize düzenli aralıklarla pandemi hakkında eğitimler veriyoruz ve personellerimize düzenli aralıklarla COVİD-19 testi yaptırarak hem konuklarımızın hem de kendilerinin sağlıklarını korumaya çalışıyoruz.
Kurumların uyarılarını dikkate alıyoruz
Jandarma, sağlık bakanlığı gibi kurumlar düzenli olarak turizm işletmelerini kontrole gelip bilgilendirme yaparlar. Biz de kurumların vermiş olduğu uyarıları dikkate alarak faaliyetlerimizi sürdürürüz. Bu sayede sürekli güncellenen pandemi yasalarını yakından takip ederek çalışanlarımızın ve konuklarımızın sağlığını koruruz.
Hijyenli bir işletme önceliğimiz
İşletmemizi düzenli olarak ilaçlıyoruz. Rafting ekipmanlarından, restoranın tamamını masa, sandalye, mutfak vb. her tarafını gözden geçiriyoruz. Konuklarımızın sağlığını korumak amaçlı kendilerine maske veriyoruz ve diğer konuklar ile aralarında bulunan oturma mesafesini açarak sorumluluklarımızı yerine getirmeye çalışıyoruz.
Temassız ödeme opsiyonlarını destekliyoruz
Pandeminin etkisi ile birlikte öne çıkan en önemli trendlerden biri, temassız ödeme yöntemlerinin çarpıcı bir şekilde artması oldu. Mümkün olduğunca size nakit para uzatmamaya özen gösteriyoruz. İsteğiniz karşısında para üstünü hesabınıza göndermeye çalışarak temassız ödemeyi tam anlamıyla destekliyoruz.
Üzerimize düşen sorumlulukları ciddiye alıyoruz
Pandemi döneminde çok hassas davranmaktayız. Üzerimize düşen bütün görevi en iyisi ile yapmaya çalışıyoruz. Konuklarımız kendilerini evindeymiş gibi rahat ve güvenli hissedebilmeleri için elimizden geldikçe dikkatli davranıyoruz.
COVİD-19 TEDBİRİ PDF
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: