Ayder karayolu üzeri 10km. ARDEŞEN/RİZE
enar

Rize Rafting Fiyatları 2022 – Rize’de Rafting Turları Ne Kadar?

05.08.2021
305.429
Rize Rafting Fiyatları 2022 – Rize’de Rafting Turları Ne Kadar?

Rize Rafting fiyatları her geçen sene değişmektedir. Çavuşoğlu Rafting olarak sizlere Rafting fiyat politikamızı anlatmaya çalıştık.

Rafting fiyatlarınız nedir?

Değerli konuklarımız; Web sitemize Rafting ücretlerini maalesef yazamıyoruz. Hemen buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Web sitenizde neden ücret yazmıyor?

Web sitemize maalesef Rafting ücretlerini yazamıyoruz. Örneğin size Rafting esnasında meydana gelebilecek kazalar için sigorta yaptırıyoruz ve sigorta şirketlerine ödediğimiz ücretler her ay değişkenlik gösterebiliyor. Bunun yanı sıra Rafting rehberlerine ve antrenörlerine ödediğimiz ücretler de değişebiliyor. Bu yüzden web sitemize stabil bir fiyat yazamıyoruz.

Rafting botu suya girdiğinde ne kadar maaliyet oluyor?

2020 yaz sezonu Rafting maaliyetinden size bir örnek gösterebiliriz. Sigorta şirketine ödenen aylık ücret 4.500 ₺ Antrenörlere ödenen aylık ücret 2.000 ₺ rehberlere ödenen (her bot başı) ücret 100 ₺

Grup indirimleri var mı?

Evet. Kalabalık grup halinde olmanız size daha ucuz Rafting yapma fırsatı verir. Grup sayılabilmeniz için minimum 5 kişi olmalısınız.

Rafting dışında ki diğer aktivitelerin ücretleri nedir?

Rafting dışında diğer ücretlerimiz; Zip-Line 20 ₺

Öğrenciler için ücretleriniz aynı mı?

Hayır. Öğrencilerimiz için ücretlerimiz %40 daha düşüktür.

Biz Kimiz?

Biz bu işe yıllar önce Çavuşoğlu olarak fırtına vadisinde Rafting sporuna merak sararak başladık. Halen daha ilk gün ki gibi heyecanla bu sporu en iyisi ile yapmaya çalışıyoruz. Siz misafirlerimize Rafting yaptırırken adrenalini tıpkı everest dağının zirvesindeymiş gibi yükseklere taşıyoruz. Çavuşoğlu olarak sizleri gülerken görmek en büyük hedefimiz. Milli rehberlerimiz, profesyonel ekibimiz ile sizler için en iyi güvenlik tedbirlerini alarak bu sporu yapıyoruz. Sadece Rafting yapmıyoruz. 200 kişilik restoranımızla damak tadınıza uygun lezzetleri bir araya getirerek sizlere sunuyoruz. Fırtına deresi üzerinden uçmak isteyenlere ise Zip-Line yaptırıyoruz. Bütün bunları yaptım nerede dinleneceğim diyenler içinde tesisimizin hemen sıfırında bulunan anlaşmalı olduğumuz otellerde sizlere konaklama imkanı sunuyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz?

Milli rehberlerimiz ve antrenörlerimiz ile beraber sizlere Rafting yaptırıyoruz.

Rafting sigortası

Rafting esnasında meydana gelebilecek kazalar için sizlere Rafting sigortası yaptırıyoruz.

Mutlu müşteriler

Google yorumlarımıza bakarak bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyetlerine göz atabilirsiniz.

Dört dörtlük hizmet

Tesisimizde Rafting dışında Zipline, restaurant ve konaklama hizmetide vererek sizlere tam hizmet sunuyoruz.

Rafting nasıl yapılır?

Kendi aracımızla sizi parkurun başlangıcına götürüyoruz, ardından rehberlerimiz size rafting ile ilgili brifing verdikten sonra heyecanlı aktivitemize başlıyoruz. Botun içinde Rafting rehberimiz ve botun dışından araçla sizi antrenörümüz ve cankurtaranımız takip edecektir.

Yüzme bilmiyorum rafting yapabilir miyim?

Rafting yapmak için yüzme bilmeye gerek yok. Dileyen herkes bu sporu yapabilir. Ayrıca yüzme bilen yada bilmeyen herkes can yeleği takmak zorundadır. Özel olarak üretilen bu can yelekleri sizleri suyun üzerinde tutacaktır.

Rezervasyonu grup halinde mi yaptırmak gerekiyor?

Dilerseniz grup halinde, dilerseniz tek başınıza rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ancak rafting bir takım sporu olduğu için arkadaş çevrenizle geldiğinizde daha çok eğlenirsiniz. Hafta sonu rezervasyonlarımız çok yoğun olduğu için bireysel olarak katılanlara özel takımlar oluşturabiliyoruz. Hafta içi rafting yapmak isterseniz birkaç kişi olmanızda yarar var.

Herkes rafting yapabilir mi?

Herhangi bir kalp rahatsızlığı ya da eklem sakatlığı olmayan, yüzmesine ya da su üzerinde durmasına engel oluşturacak hastalığı olmayan herkes bu sporu yapabilir. Sadece kendinize güvenmeniz yeterlidir.

Parkurun zorluk derecesi nedir?

Her parkurda amatör ve profesyonel sporculara uygun alanlar mevcuttur. Mart, Nisan, Mayıs ayları ile Haziran ayının başı rafting için en uygun zamanlardır.

Rafting’e gelirken yanımıza almamız gerekenler nelerdir?

Suya girebilmeniz için gerekli olan şort, tişört ve deniz ayakkabısını biz veriyoruz fakat dilerseniz yanınızda siz de getirebilirsiniz. Havlu, iç çamaşırı, güneş kremi, gözlük gibi özel eşyalarınızı da mutlaka yanınızda bulundurunuz.

Eşyalarımızı nereye bırakacağız?

Kendi aracınıza bırakabilir, dilerseniz de tesisimiz de bulunan kilitli dolaplara koyabilirsiniz.

Yeme içme hakkında bilgi verir misiniz?

Çavuşoğlu Restaurant ve Kafe olarak damak tadınıza uygun lezzetleri bir araya getirdik. Karadenizin yöresel yemeklerinden, Türk mutfağına birçok çeşitlerimiz mevcuttur. 150 kişilik fırtına deresine sıfır restoranımız ile nehirden inen Rafting botlarını izleyerek yemek yiyebilir ve 40 kişilik kapalı alanımız ile canlı müzik eğlencemize dahil olabilirsiniz.

Konaklama imkanımız var mı?

Tesisimize ait bungalov, otel ve apart oteller de konaklayabilirsiniz.

Ücrete dahil olan hizmetler.

  • Rafting için gerekli olan bütün ekipmanlar. (Şort, ayakkabı, can yeleği, kask vb.)
  • Antrenörler ve milli lisanslı Rafting rehberleri.
  • Rafting esnasında meydana gelebilecek kazalar için Rafting sigortası.
  • Rafting parkuru başlangıç ve bitiş yerine ulaşım.
  • Rafting parkurumuz boyunca araçla botunuzu takip eden profesyonel lisanslı cankurtaran ekip.

Ücrete dahil olmayan hizmetler.

  • Yemek
  • Profesyonel video ve fotoğraf çekimi.

İnstagram sayfamıza ulaşabilmek için buraya tıklayınız.

rize rafting fiyatları 2022
Rize Rafting fiyatları 2021
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: